Overslaan naar content

Doradca Techniczny

On-site
  • Szczecin, Zachodniopomorskie, Poland
Sales

Job description

Castolin Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu. Świadczymy usługi spawalnicze z zakresu zabezpieczeń prewencyjnych i regeneracji części maszyn

i urządzeń. Działalność nasza jest wspierana profesjonalnym ośrodkiem szkoleniowym o zasięgu międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • współpraca techniczno-handlowa z powierzonymi i pozyskanymi klientami
  • wdrażanie rozwiązań oraz technologii napraw i regeneracji w oparciu o materiały i usługi spawalnicze,
  • pozyskiwanie nowych klientów w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie,
  • rozwijanie sprzedaży w dedykowanych branżach lub powierzonym terenie,
  • realizacja planów sprzedaży,
  • raportowanie sprzedaży oraz kalendarza spotkań bezpośredniemu przełożonemu.

Job requirements

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność spawalnictwo, alternatywne kierunki : mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo, automatyka i robotyka, hutnictwo, energetyka)
  • mile widziane doświadczenie handlowe w branży spawalniczej lub pokrewnej
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • stałe wynagrodzenie miesięczne wraz z prowizją od sprzedaży,
  • szkolenia techniczne wraz z pozyskaniem niezbędnych uprawnień spawalniczych,
  • szkolenia w zakresie umiejętności prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy, sprzęt i materiały do pokazów
  • pakiet socjalny: multisport, kurs języka angielskiego, „wczasy pod gruszą”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej.

CV proszę przesyłać na adres: anna.cwiklicka@castolin.com

or