Saltar al contenido

Księgowa/Księgowy

On-site
  • Gliwice, Śląskie, Poland
Finance

Job description

Castolin Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się innowacyjną firmą z branży spawalniczej, zajmującą się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu. Świadczymy usługi spawalnicze z zakresu zabezpieczeń prewencyjnych i regeneracji części maszyn

i urządzeń. Obecnie poszukujemy osoby do Działu Księgowości do obsługi zagranicznych spółek z Grupy Castolin w zakresie modułu Zobowiązań (AP).

Zakres obowiązków:

  • Księgowanie faktur zakupu
  • Ewidencjonowanie wydatków dot. podróży służbowych
  • Uzgodnienia kont księgowych i sald
  • Przygotowywanie płatności
  • Wsparcie podczas audytu
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla Działu Finansowego

Job requirements

  • Znajomość języka angielskiego – poziom zaawansowany w mowie i w piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie – 2 lata pracy w dziale księgowym, ewentualnie administracyjnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność
  • Dokładność
  • Odpowiedzialność
  • Samodzielność
  • Elastyczność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i pracę na arenie międzynarodowej
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Dofinansowanie do kart sportowych Multisport
  • Bezpłatny kurs języka angielskiego oraz niemieckiego

CV proszę przesyłać na adres: anna.cwiklicka@castolin.com

or